Kapat

FUTURENETADPRO ile Reklam İzleyerek Kazan

Anasayfa
FUTURENET FUTURENETADPRO ile Reklam İzleyerek Kazan
futurenetadpro

Futurenetadpro online reklam pazarı olağan üstü bir hızla gelişiyor ve bugünden günlük milyarlarca dolara ulaştı. Gazete, radyo yada TV’lerde yayınlanan sıradan reklamlar önemini ciddi ölçüde kaybetti. Online Reklamlarsa bunun aksine her geçen gün değer kazanıyor. Bu sizin fırsatınız.

Dünyadaki web site sayısı 1 milyarı geçti

Piyasada kalabilmek için hepsi aynı şeyi hedefliyor. Büyük miktarda ziyaretçi ve trafiğe ihtiyaçları var. FutureNet sosyal medya platformuna bağlı, Futurenetadpro Reklam Programıyla biz buna mükemmel bir çözüm bulduk.

FutureNet = Sosyal Medya Platformu

Sosyal Medya Platformlarının neden bu kadar çok kazandığını biliyor musunuz ?

Cevap gerçekten basit : Reklamlar!

Şimdi online reklam sektörünün milyarlarca dolarlık fırsatlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bu sektörden para kazanmaya şimdi başlayın! Doğru seçimi yapın!

FUTURENETADPRO REKLAM PROGRAMI

Her gün 10 reklam izleyin.

Bu basit işlemle para kazanın.

Kazanç hesaplamaları her 30 dakikada bir yapılır.

Bunun için yeni üye kaydı ya da ürün satışı gerekmez.

FUTURENETADPRO PROGRAMI NASIL ÇALIŞIYOR ?

Kazanmaya başlamak için 50$ değerindeki reklam paketlerinden (Adpack) en az bir adet almalısınız. Bu işlemden sonra reklamınız için 800 gösterim hakkınız olur. Kazanç elde etmek için günde 10 reklam izlemeniz gerekir. Daha fazla gelir elde etmek için daha fazla reklam paketi alabilirsiniz.

2 FIRSATINIZ VAR

 1. Reklam paketi satın alarak websiteniz üzerindeki satışları arttırabilirsiniz.
 2. Reklam paketi alarak (en fazla 1000 adet) ve her gün 10 reklam izleyerek şirketin gelirinden % kazanç elde edebilirsiniz.
 • 50$ değerinde reklam paketi (Adpack) alarak ve günde 10 reklam izleyerek şirketin elde ettiği gelirden % olarak kazanç elde edersiniz.
 • Reklam paketi 60$ kazandırdığında paket biter ve tutar online hesabınıza yüklenir. Kazancınızı çekebilir ya da başka bir Reklam paketi almak için kullanabilirsiniz.
 • Günde %1 kazanç elde edersiniz.
 • 120 gün sonunda alınan paketler bitmektedir.
 • Her 120 gün sonunda alınan paketler bittiğinden dolayı yeni paketlerin alınması gereklidir.

Sizlerinde gördüğü gibi, FutureNet Reklam programının geliri reklam paketlerinden (Adpacks) geliyor.

Ne kadar çok reklam paketiniz olursa, şirketin kazancından o kadar fazlasını hak edersiniz. Daha fazla paket sahibi olmanız demek, sitenize daha fazla ziyaretçi çekebileceğiniz anlamına geliyor.

Bu programdan kazanç sağlamak için yeni bir partner kaydı ya da herhangi bir ürün satışı gerekmiyor!

FUTURENETADPRO AKTİF GELİR ( ARKADAŞ BONUSU )

FutureAdPro’yu arkadaşlarınıza önererek kazancınızı çabucak arttırıp 1000 reklam paketine çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Herkesi FuturenetAdPro ile kalıcı gelir elde etme fırsatıyla tanıştırın. 5 derinliğinize kadar arkadaşlarınızın satın aldığı paketlerden kazanç elde edeceksiniz.

futurenetadpro komisyon

futurenet kariyer planı

FUTURENETADPRO PAZARLAMA PLANI

FuturenetAdPro komisyonlarınızı çekerken %5’i otomatik olarak Arkadaşlık ağacı matrixinizi Royal pozisyonuna kadar yükseltmek için biriktirilir. Futurenet Pazarlama planında 10 derinliğinize kadar kazanır, %50’ye varan liderlik bonusu kazanabilirsiniz. Ayrıca liderlik bonosuna da hak kazanabilirsiniz.

Sponsorunuzdan Futurenetadpro Pazarlama planı hakkında daha fazla bilgi vermesini isteyin.

FUTURENETADPRO BAŞLANGIÇ

 1. Reklam paketi alarak başlayın. Başarılı bir başlangıç için kaç adet reklam paketiyle başlamanız gerektiğinize siz karar verin.

Daha fazla reklam paketi = Daha fazla kazanç

 1. Her gün diğer müşterilerin yayınladığı reklamlardan en az 10 tanesini izleyin ve para kazanın.
 2. Aktif olarak yapmak isteyip istemediğinize karar verin.
 3. Eğer aktif olarak yapmak isterseniz, yıllık 30$’dan başlayan başlangıç pozisyonlarından size uygun olanı seçin. Bu da aynı şekilde çalışır. Daha yüksek pozisyon daha fazla kazanç sağlar

Whatsapp Mesaj atın: 0538 364 48 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir